De interne mixcompetitie start dit jaar op woensdag 3 oktober 2018 en dan een keer per 14 dagen op de woensdagavond.

De (voorlopige) data voor 2018 en 2019 zijn :
3 en 24 oktober, 7 en 21 november, 12 december, 9 en 23 januari, 6 en 20 februari, 6, 20 en 27 maart.

Er wordt gespeeld op alle niveaus.  De wedstrijddagen, de poule-indeling en het schema worden ruim een week voor aanvang bekend gemaakt.

Wil je weer meedoen, schrijf je dan voor 24 september a.s. in. 
Je kunt je als koppel opgeven, maar mocht je onverhoopt geen tennispartner hebben, dan kun je je ook individueel aanmelden.
We willen de berichtgeving zoveel mogelijk via de e-mail laten verlopen, dus geef een e-mailadres op. 
Als er meer aanmeldingen dan plaatsen zijn, zullen we helaas moeten loten.
De kosten bedragen € 14- per koppel.

Aanmelden kan door middel van een e-mailbericht aan:
Graag Naam, E-mail en Telefoonnummer vermelden.

José Caris: josecaris67@gmail.com 


 

Baan 1

19:30 – 20:45 uur

Harald Kersen   &   Rianne Kersten   /   Hans Free & Nicole van den Dungen

21:00 – 22:15 uur

Marco den Haan   &   Kitty Jochems   /   Friso v.d. Kolk   &   Dionne den Haan

 

Baan 2

19:30 – 20:45 uur

Ruud Paijens   &  Anja Rokven   /   Ad van Gijzel   &   Chantal den Oudendammer

21:00 – 22:15 uur

Peter van der Kruijs   &  Cristel Geeris   /   Peter Nagtegaal   &   Marijke van Engelen

 

Baan 3

19:30 – 20:45 uur

Ad Scheepens   &  Carlita Capello   /   Kees Bergman   &  Nathaly Muskens

21:00 – 22:15 uur

Gerard Vaes   &   Adri Noordhof   /   Andy van Nisselrooij   &  Marjon Evers

 

Baan 4

19:30 – 20:45 uur

Peter Mentjox   &   Annemarie Mentjox   /   Wim Caris   &  José Caris

21:00 – 22:15 uur

Michel Leijs   &   Steffie de Kort      /   Michel den Oudendammer    &   Gitte van Gogh

 

Baan 5

19:30 – 20:45 uur

Adri Sebregts   &   Frank Bosmans   /   Hetty Fasol &  Edy Story

21:00 – 22:15 uur

Gertjan Caris   &   Brenda Klerkx   /   Frank de Kort   &  Gidian Hurkx

 

Baan 6

19:30 – 20:45 uur

 

21:00 – 22:15 uur